počet položiek: 0 0,00 €

RC Tank 1:16 German King Tiger (veža Henschel), BBS, dym. a zvuk. efekty, kamuflážny zelená

kliknutím zväčšíte
rc-tank-german-king-tiger
rc-tank-german-king-tiger rc-tank-german-king-tiger rc-tank-german-king-tiger rc-tank-german-king-tiger rc-tank-german-king-tiger rc-tank-german-king-tiger rc-tank-german-king-tiger
ks
kód:23170074
Výrobca:Heng Long
Cena s DPH : 186,27 €
Cena bez DPH : 153,94 €
prepočítaná cena:4 910,- CZK
prepočítaná cena bez dph:4 058,- CZK
DPH:21 %
zľava celkom:18 %
Pôvodná cena s DPH:227,24 €
Pôvodná cena bez DPH:187,80 €
Dostupnosť:skladom do 5 kusu
!_nazev_parametru_5113_!: 0
NOVINKA PRE ROK 2020! Tanky, ktoré strieľa guličky a navyše sú vybavené i bojovým infračerveným systém streľby ako u zásahov, tak pre bojový režim medzi viacerými tanky súčasne.

RC Tank 1:16 German King Tiger (veža Henschel), BBS, dym. a zvuk. efekty, kamuflážny zelená

NOVINKA PRE ROK 2020! Tanky, ktoré strieľa guličky a navyše sú vybavené bojovým infračerveným systém streľby ako u zásahov, tak pre bojový režim medzi viacerými tanky súčasne.

UPOZORNENIE: Ako jediná spoločnosť v Českej republike ponúkame RC tank v originálnom továrenskom nastavení vrátane skutočnej streľby s BBS (airsoftovým) systémom. Od ostatných spoločností sa líšime aj tým, že strieľajúci systém naši technici nemusia demontovať a naše produkty v továrenskom nastavení sa teší plnej kvalite, bez ich zbytočného znehodnocovanie. Predávame tanky v pôvodnej výrobnej konfigurácii a tým vám nebude chýbať žiadna funkcia, ktorú chcete aktivovať príkazom na diaľkovom ovládači!

Technické špecifikácie:

Tank v kamuflážny zelenej farbe a mierke 1:16 s dosahom ovládača až 50 metrov obsahuje unikátny infračervený bojový systém, ktorý umožňuje súboj viacerých tankov naraz. Tank operuje na frekvencii 2,4 GHz (môže podporovať viac súčasných operácií), batérie 7,4 V 1800 mAh lítium, doba nabíjania je cca 4 hodiny, čas jazdy tanku cca 40 minút. Funkcia: vpred, zrýchlenie vpred, vzad, zrýchlenie ústupe, rotácia, spustenie BBS a proti nárazu - záklz hlavne (pri výstrele tank imituje spätný ráz panely hlavne), zdvíhanie hlavne 30 stupňov, otáčanie veže 320 stupňov, simulácia zvuku (chod motora, streľba , škrípanie pásov), proporcionálne funkcia diaľkového ovládania (plynule pridáva rýchlosť podľa pohybu páčok na ovládači), dymové efekty motora (dolievacie kvapalina), super podvozok, realistický systém odpruženia, kedy každé kolo je samostatne odpružené a vďaka tomu sa jazda v teréne stáva skutočným zážitkom.

pozn. BBS je skutočný systém strieľajúcich guličiek (v kocke sa jedná výrobky s týmto označením, ktorý k streľbe využívajú airsoftové mechanizmus)

  VIAC INFORMÁCIÍ

Ťažký tank Tiger II, alebo tiež Königstiger (slovensky je to vlastne tiger bengálsky, ale všeobecne sa ujal doslovný preklad Kráľovský Tiger, King Tiger) - oficiálne Panzerkampfwagen VI Ausf. B bol prenikavo modernizovaným nasledovníkom legendárneho Tigrovi. Na prvý pohľad sa líšil dôsledným uplatnením šikmého pancier na korbe aj veži, vyzbrojený bol vysokovýkonným kanónom ráže 88 mm. Zmätky okolo názvu sa týkajú aj veže - hoci tank skonštruovala a vyrábala firma Henschel a veža bola dielom firmy Krupp, prvé sériové prevedenie veže sa bežne označuje ako veža Porsche ", zatiaľ čo neskoršie ako veža Henschel". Tanky vstúpili do služby na jar 1944 pri neúspešnej protiofenzíve na východnej fronte u Sandomierz, veľký podiel mali aj na ofenzíve v Ardenách a pri ďalších márnych pokusoch oddialiť neodvratný koniec Tretej ríše. Tigery II však boli najvýkonnejšie tanky II. svetovej vojny, ich najvážnejšími súpermi bol nedostatok paliva, močiare a pohyblivé piesky. Do boja s nádejou na úspech sa s nimi mohli pustiť len sovietskej IS-2 a ešte snáď americkej M-26 Pershing zavádzané do výzbroje až na samom konci vojny. Naše stavebnice predstavuje hlavné sériovú verziu tanku s vežou Henschel ".

Tiger II bol nemecký ťažký tank s podvozkom odvodeným od tankov Tiger s korbou a vežou zváranou zo šikmých oceľových pancierových plechov. Poháňaný bol benzínovým motorom Maybach HL230 s výkonom 700 koní. Výzbroj tanku tvoril 88 mm protitankový kanón s dlhou hlavňou a vysokou úsťová rýchlosť PaK 43 a dva 7,92 mm guľomety MG 34 (jeden vo výkyvné lafete na pravej strane korby, druhý vo veži spriahnutý s kanónom). Viac podrobností o skutočnom tanku: https://cs.wikipedia.org/wiki/Tiger_II

A táto legenda teraz vyráža na naše modelárska bojové pole ako plne funkčná maketa v mierke 1:16!

RC model Tiger II s elektrickým pohonom verne vykonáva väčšinu funkcií skutočného tanku. Je vybavený realistickým podvozkom s funkčnými pásmi, hnacími, pojazdovými a napínacími kolesami, ktoré umožňujú jazdu vpred i vzad, zatáčanie vľavo a vpravo pri jazde vpred i vzad. Nechýba rýdzo tanková "vychytávka" - otáčanie na mieste pomocou protibežného pohybu pásov. Diaľkovo je ovládané aj otáčanie veže (v uhle 320º) a námer dela (spúšťanie a zdvíhanie hlavne). A nielen to - model naozaj strieľa! Jeho kanón nie je len imitácia, ale je to vzduchové delo s motorickým pohonom (air-soft) a automatickým nabíjaním vystreľujúce 6 mm plastové BB guľôčky. "Munícia" je uložená v zásobníku vo veži; vďaka systému udeľujúcemu projektilom dodatočnú rotáciu, čo pomáha obmedzovať vplyv zemskej príťažlivosti na dráhu strely, je dostrel dela až 25 m. Pre nácvik streľby je s modelom dodávaný papierový terč so stojanom.

Simulácia skutočného tanku týmto nekončí, zvukový modul (s nastaviteľnou hlasitosťou) imituje zvuk motora, streľbu z guľometu a kanónu. Výstrel z kanónu môže byť sprevádzaný simuláciou spätného rázu cuknutím modelu vzad. Realizmus prejavu ďalej zvyšuje generátor dymu, ktorý dopĺňa aj čuchový vnem.

Pre ovládanie modelu slúži vysielač s dvoma krížovými ovládačmi (ľavý ovláda otáčanie veže, námer kanónu a streľbu; pravý ovláda pohyb tanku vpred, vzad a do strán). Tlačidlá na vysielači slúžia pre spúšťanie simulácie štartovania motora, imitácie zvuku guľometnej streľby, zvuku streľby z kanóna, zapínanie generátora dymu a nastavovanie hlasitosti zvukových efektov modelu. RC súprava ovládajúca model pracuje v pásme 2,4GHz, čo dovoľuje súčasný pohyb viacerých tankov naraz.

Vysielač je napájaný šiestimi tužkovými (AA) batériami alebo akumulátormi (nie sú súčasťou), model je napájaný z Lithiumpolymerové dvojčlánkovej sady 7,4 V 1800 mAh dodávané s modelom spolu so sieťovým nabíjačom.

Model je určený k jazde v miestnosti, v žiadnom prípade s ním nejazdite vo vode, v kalužiach, blate, piesku, vo vysokej tráve, na verejných komunikáciách a iných miestach (napr. Parkoviská) s automobilovou premávkou. Nevhodným povrchom sú tiež vysoké "chlpaté" koberce.

Stavebnica obsahuje: takmer hotový model pripravený k jazde, maketové doplnky, sadu samolepiek, vysielač, Li-ion pohonný akumulátor 7,4 V, 1 balenie BB guľôčok, sieťový nabíjač, 1 fľaštičku aerosólové zmesi pre generátor dymu, papierový terč so stojanom.

Dôležité upozornenie:
Komplety obsahujú malé časti, nenechávajte v dosahu detí do 3 rokov!
Zaobchádzanie so strelným mechanizmom (aj cez to že toto je hračka) si vyžaduje osobitnú opatrnosť a prísne dodržiavanie všetkých zásad pre ich používanie. Model nesmie byť samostatne prevádzkovaný osobami mladšími ako 14 rokov bez dozoru dospelej osoby. Proti náhodnému výstrelu je model istený vypínačem.Těsně pred výstrelom je činnosť dela signalizována.Všechny osoby prítomné streľbe musia mať stále nasadené ochranné okuliare, ktoré sú na to určené. Je zakázané mieriť a strieľať na osoby alebo zvieratá. Nikdy sa nepozerajte do ústia hlavne - dialo môže v dôsledku náhodného rušenia samovoľne vystreliť. Všetku manipuláciu s modelom vykonávajte s vypínačom streľby vo veži vypnutým do polohy OFF a vyprázdneným zásobníkom. Po streľbe môže zostať gulička nabitá v mechanizme dela, aj keď nie je pohľadom do zásobníka vidieť. Po vysypaní zásobníka preto vždy vypal mierený výstrel naprázdno, pre istotu.

Tento RC model stačí vybaliť, nabiť a môžete sa hrať! (RTR)

Obrázky sú len ilustračné.

Webové informácie sú orientačné.

súvisiaci tovar - RC Tank 1:16 German King Tiger (veža Henschel), BBS, dym. a zvuk. efekty, kamuflážny zelená

   
HENG LONG 1:16 RC Tank, náhradný diel dymové zariadení
Náhradný diel dymového zariadenie TK-SM001 pre RC Tanky Heng Long v mierke 1: 16
Dostupnosť: skladom 11-20 kusu
ks
Cena bez DPH:12,23
Cena s DPH14,80
zľava22 %
pôvodná cena18,93
  
Heng Long RC Tank 1:16, náhradný diel diaľkové ovládanie s dymovými funkciami
Systém 2.4G diaľkového ovládania vysielača pre model Heng Long 1/16
Dostupnosť: skladom viac nez 20 kusu
ks
Cena bez DPH:20,07
Cena s DPH24,28
zľava33 %
pôvodná cena36,42
   
Batérie 7,4V 1800mAh Li-po pre RC Tanky Heng Long v mierke 1:16
Batérie 7,4V 1800mAh Li-po pre RC Tanky Heng Long v mierke 1: 16
Dostupnosť: skladom viac nez 20 kusu
ks
Cena bez DPH:18,78
Cena s DPH22,72
zľava8 %
pôvodná cena24,62
   
Nabíjačka 7.4V 800mAh pre RC Tanky a Batérie 7.4V 1800mAh
Nabíjačka 7.4V 800mAh pre RC Tanky
Dostupnosť: skladom 6-10 kusu
ks
Cena bez DPH:7,84
Cena s DPH9,48
zľava37 %
pôvodná cena15,14

Tovar z rovnakej kategórie - RC Tank 1:16 German King Tiger (veža Henschel), BBS, dym. a zvuk. efekty, kamuflážny zelená

  
RC TANK T-34/85 1:16, dym. a zvuk. efekty, oceľové doplnky, strieľa guľôčky
NOVINKA PRE ROK 2020! Tanky, ktoré strieľa guličky a navyše sú vybavené bojovým ...
Dostupnosť: skladom 6-10 kusu
ks
Cena bez DPH:281,86
Cena s DPH341,05
zľava20 %
pôvodná cena424,89
  
RC Tank s dymom a zvuky British Challenger 2 69cm 1:16 2.4 GHz, strieľa guľôčky
British Challenger
Dostupnosť: skladom do 5 kusu
ks
Cena bez DPH:187,80
Cena s DPH227,24
zľava14 %
pôvodná cena265,17
  
RC HUMMER - americkej vojenskej vozidlo so zvukovým a svetelným systémom, armádne púštne žltá
RC HUMMER - americkej vojenskej vozidlo so zvukovým a svetelným systémom
Dostupnosť: skladom 11-20 kusu
ks
Cena bez DPH:595,38
Cena s DPH720,41
zľava18 %
pôvodná cena876,33
 
Ruský nákladiak URAL 4320 šestikolka 1:12 42cm až 25 minút jazdy
URAL 4320
Dostupnosť: skladom 11-20 kusu
ks
Cena bez DPH:56,12
Cena s DPH67,91
zľava17 %
pôvodná cena81,56
  
RC Tank 1:16 German King Tiger 2.4GHz, dym. a zvuk efekty, oceľ. doplnky, strieľa guľôčky
NOVINKA PRE ROK 2020! Tanky, ktoré strieľa guličky a navyše sú vybavené i bojovým ...
Dostupnosť: skladom do 5 kusu
ks
Cena bez DPH:258,66
Cena s DPH312,97
zľava20 %
pôvodná cena389,23
  
RC TANK German Jagdpanther 1:16, s dym. a zvukovými efektmi, strieľa guľôčky
NOVINKA PRE ROK 2020! Tanky, ktoré strieľa guličky a navyše sú vybavené bojovým ...
Dostupnosť: skladom 6-10 kusu
ks
Cena bez DPH:135,76
Cena s DPH164,26
zľava34 %
pôvodná cena248,10
  
RC TANK GERMAN TIGER 1:16, dym. a zvuk. efekty, oceľová limit. edícia, strieľa guľôčky
NOVINKA PRE ROK 2020! Tanky, ktoré strieľa guličky a navyše sú vybavené bojovým ...
Dostupnosť: skladom do 5 kusu
ks
Cena bez DPH:291,26
Cena s DPH352,43
zľava9 %
pôvodná cena386,95
 
RC HUMMER - americkej vojenskej vozidlo so zvukovým a svetelným systémom.
RC HUMMER - americkej vojenskej vozidlo so zvukovým a svetelným systémom
Dostupnosť: skladom 6-10 kusu
ks
Cena bez DPH:595,38
Cena s DPH720,41
zľava18 %
pôvodná cena876,33
  
RC TANK German Panther Typ G, 1:16, dym a zvuk. efekty, strieľa guľôčky
NOVINKA PRE ROK 2020! Tanky, ktoré strieľa guličky a navyše sú vybavené bojovým ...
Dostupnosť: skladom do 5 kusu
ks
Cena bez DPH:135,44
Cena s DPH163,88
zľava28 %
pôvodná cena226,86
RC Tank 1/16 ZTZ 99A MBT dym. a zvuk. efekty plný kovových dielov, strieľa guľôčky
Tank ZTZ 99A MBT
Dostupnosť: skladom do 5 kusu
ks
Cena bez DPH:234,83
Cena s DPH284,14
zľava17 %
pôvodná cena341,05

Vaša otázka RC Tank 1:16 German King Tiger (veža Henschel), BBS, dym. a zvuk. efekty, kamuflážny zelená

Vaše meno, priezvisko, firma:*
Váš email:*
Váš telefón:*
Vaša otázka:*
Opíšte kód:* antispam
     viac informacii

poslite odkaz svojom znamení

Vaše meno
Váš email
email do známeho
Opíšte kód z obrázku antispam
© www.rcskladem.sk

© www.rcskladem.sk